О Linken System

Linken System – to są zawiasy wysokiej jakości, systemy wysuwu, prowadnice i inna akcesoria. Wszystkie produkowane przez firmę wyroby odpowiadają standardom Unii Europejskiej  i zapewniają nienaganną funkcjonalność w produkowanych meblach.

Niska cena bez oszczędzania na jakości – czy jest dużo firm handlowych które mogą się tym pochwalić?

 Linken system – jest to:

Wysoka jakość elementów. Nasi eksperci są na bieżąco w temacie nowych trendów, więc praca nad udoskonaleniem produkcji odbywa się systematycznie. Kontrola jakości jest na wysokiim poziomie: zanim nowy produkt trafi do sprzedaży, poddaje się poważnym testom sprawdzającym.

Gwarancja. Dajemy gwarancje na nasze produkty. Przy nabyciu wadliwego elementu natychmiast zostaje on zamieniony na nowy.

Stylowy wygląd. Drobne dodatki i akcesorja meblowe Linken system są nie tylko elementami funkcionalnymi ale i dekoracyjnymi. Chromowane i stylowe szczegóły doskonale pasują do każej przestrzeni projektu.

Aktualność. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi konsumentami, co pozwala nam produkować właśnie taką produkcję która kożysta się największym popytem na danym etapie rozwoju przemysłu meblowego. Nasza firma troszczy się o stałe rozszerzenie asortymentu.

Efektywna logistyka i system magazynowania. Na bieżąco mamy potrzebną dla konsumenta produkcję, a jej dostarczenie odbywa się w najkrótszych terminach.

Lojalna polityka cenowa. Nie mówimy że Linken System proponuje najtańsze elementy meblowe ale za to ich jakość przewyższa cenę.

Silne wsparcie reklamowe. Współpraca z handlową marką Linken System pozwala zminimalizować wydatki na reklamę. Pomagamy należnie zareprezentować naszą produkcję, zaopatrujemy  swoich partnerów bannerami i katalogami, POS- materiałami i tp.

Linken system zaprojektowany jest do stałego wykorzystania. Każdy szczegół jest idealnie dopasowany, pracuje płynnie bez uszkodzenia reszty elementów mebli. Przy tym w ciągu wielu lat drobne elementy wyglądają nieskazitelnie niezależnie od obciążeń.

Nasza firma dba o to żeby współpraca z marką handlową Linken System nie tylko przynosiła zysk, ale również była maksymalnie wygodną:

  • zabiezpieczamy wsparcie marketingowe naszym dilerom
  • dbamy o to, żeby naszym partnerom dostępne były wszystkie materiały reklamowe
  • zaopatrujemy dilerów wystawowymi modułami, bannerami, bezpłatnymi katalogami produkcji
  • prowadzimy seminaria, organizujemy szkolenia personelu naszych partnerów
  • oferujemy elastyczny system rabatowy

Wpółpraca z marką handlową Linken System – jest to pewność w stałym zapotrzebowaniu na produkcję i wielostronne wsparcie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i poszerzamy sieć dilerską.

Zapraszamy nowych partnerów biznesowych!